Dizar, "Gruptan çıkacağımızı düşünüyorum..."

Ziraat Türkiye Kupası (D) Grubu'ndaki son maçında yarın Kasımpaşa ile karşılaşacak olan İstanbul Büyükşehir Belediyespor, rakibinden puan alarak, gruptan çıkmayı hedefliyor.

Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar Kasımpaşa maçı ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, grupta 7 puanla ikinci sırada yer aldıklarını hatırlatarak, ''Kasımpaşa 4 puanla 3. sırada bulunuyor. Avantajlı görünüyoruz, ama yarınki maç her türlü sonuca açık bir maç'' dedi. 
Dizar, yarınki maçta berabere kalmaları durumunda bile tur atlayacaklarını ifade ederek, ''Ancak Kasımpaşa'nın kazanırsa, gruptan onlar çıkar. Çok önemli ve zor bir maç olacak. Kasımpaşa çıkışta olan bir takım, ama yarınki maçta rakibimizden puan alıp, gruptan çıkacağımızı düşünüyorum'' diye konuştu. 
İstanbul'daki kar yağışının yarınki maçı etkileyip, etkilemeyeceğini şu anda bilemediklerini kaydeden Dizar, ''Maçımız yarın 20.00'de oynanacak. Daha erken saatte oynansa daha iyi olur. İstanbul'da dün Galatasaray maçı oynandı. Kasımpaşa'nın sahasında da temizlenme çalışma şartları iyi giderse, yarın oynanır. Biz oynamak istiyoruz'' şeklinde konuştu. 
İstanbul Büyükşehir Belediyespor'da sakatlıkları süren Taner, Gökhan Kaba, İbrahim Akın, Zeki Korkmaz ve Metin Depe yarınki maçta forma giyemeyecek. 
Kasımpaşa-İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçı yarın Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda saat 20.00'de başlayacak. Bu kritik müsabakayı Yunus Yıldırım, Erdinç Sezertam, Aleks Taşçıoğlu ve Ferhan Kestanlıoğlu dörtlüsü yönetecek.

Kaynak:ibbspor.com

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz