Dizar, "Gerekli Önlemleri Alacağız"

Turkcell Süper Lig`de deplasmanda Ankaragücü`ne son dakika golüyle 1-0 yenilen Turuncu-Lacivertli ekibimizin Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar,son dakikada yenilen şanssız golün üzüntüsünü yaşadıklarını belirtti.

Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, Ankaragücü maçıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, karşılaşmaya iyi başladıklarını ve maçın ilk yarısında çok iyi bir mücadele sergilediklerini ifade ederek, şunları kaydetti: ``Maçın ilk yarısında çok üstün oynadık ve bayağı da gol kaçırdık. İkinci yarıda rakibimiz daha istekli oynadı. Son dakikada da gol buldular. Son dakikada gol yediğimiz bir karşılaşmadan yenilgiyle ayrıldığımız için üzgünüz. Geçen yıldan beri böyle son dakika golleriyle kaybettiğimiz maçlar çok oldu. Hocamızın bu sorunu çözmek için gerekli önlemleri alacağını düşünüyorum.``
Dizar, bu sezon deplasmanda yaptıkları 3 karşılaşmayı da kaybettiklerini hatırlatarak, ``Aslında deplasmanda da iyi oynuyoruz. Ama nedense gol bulmakta zorlanıyoruz. Bu sorunu da aşacağımıza inanıyorum`` dedi.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz