Dizar, “Gelecek adına umut vericiydi”

Spor Toto Süper Lig'de Fenerbahçe'ye 4-2 yenilen ve bu sezonki ilk mağlubiyetini alan takımımızın Sportif Direktörü Kamil Dizar, “Mağlubiyete rağmen İyi bir futbol ortaya koyduğumuzu düşünüyoruz ve bu da bizi gelecek haftalar için umutlandırmayı sürdürüyor'' dedi.

 Sportif Direktörümüz Kamil Dizar yaptığı açıklamada, Fenerbahçe ile seyir zevki yüksek bir maç oynadıklarını belirtirken, ''Karşılaşmanın ilk yarısında oyuna genel anlamda hakimdik, ancak ihtiyacımız olan golü bulamadık. İkinci yarının hemen başında Fenerbahçe'nin golü bulması bizi zora soktu. Hatalı yenilen goller sonrası tekrar oyuna ortak olduk, ancak maçı çevirmemiz için yeterli gelmedi'' diye konuştu.

 Sakat ve kart cezalısı oyuncularının eksikliğini Fenerbahçe karşısında hissettiklerini aktaran Dizar, ''Yine de çok güzel bir maç oldu. İyi bir futbol ortaya koyduğumuzu düşünüyoruz ve bu da bizi gelecek haftalar için umutlandırmayı sürdürüyor'' dedi.

Dizar, önlerindeki milli maç arasını en iyi şekilde değerlendirip, hedeflerine ulaşmak için var güçleriyle çalışacaklarını sözlerine ekledi.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz