Dizar: "Galip gelmesini bildik"

Sportif Direktörümüz Kamil Dizar, Spor Toto Süper Lig'de deplasmanda Manisaspor'u 2-0 yendikleri karşılaşmada iyi oynamadıklarını ancak sahadan galip gelmeyi başardıklarını söyledi.

Manisaspor galibiyetini değerlendiren Sportif Direktörümüz Kamil Dizar, karşılaşmada Manisaspor'un çok iyi mücadele ettiğini ve 2-0 mağlubiyeti hak etmediğini belirterek, ''Öncellikle önemli bir deplasmandan galibiyetle döndüğümüz için sevinçliyiz. Zor bir maç oldu. Manisaspor çok iyi mücadele etti, 2-0 mağlubiyeti hak etmedi. Biz Manisapor karşısında iyi oynamadık ama kazanmasını bildik. Bu futbolla rakibimizin ligde iyi yerlere geleceğini düşünüyorum'' dedi.

Dizar, maç fazlasıyla ligde averajla liderliğe yükselmeleriyle ilgili olarak, ''Liderlikle ilgili konuşmak için çok erken ancak ligin başında iyi puan toplamak önemli. Ligin zorlu olduğunu biliyoruz. Gerçekten çok iyi takımlar var. Birbirinden güçlü takımlarla karşılıyoruz. Bu konularda konuşmak erken ama ligin ilk yarısında çok iyi puan toplamak istiyoruz'' değerlendirmesinde bulundu.

 Manisaspor karşısında kendilerini yalnız bırakmayan taraftar grupları ''Boz Baykuşlar''a teşekkür eden Dizar, ''100 kadar Boz Baykuş'un kendi imkanlarıyla Manisa'ya gelip takımlarına destek vermeleri takdire şayandır. Camia olarak kendilerine teşekkür ediyoruz. Onların verdiği destek bizim çok önemli'' diye konuştu.

Dizar, Manisaspor maçında ayağı burkulan kalecileri Hasagic'in durumunun bugün yapılacak kontrollerden sonra netleşeceğini, sakatlık geçiren oyuncuları Ekrem ve Zayatte'nin ise iyileştiğini dile getirerek, ''Bazı eksikliklerimiz var. Umarım eksikliklerimizi tamamlar, önümüzdeki hafta Fenerbahçe ile yapacağımız maça daha iyi hazırlanırız. Bu maçı da iyi geçirip, başarımızı sürekli hale getireceğimize inanıyorum. Başladığımız gibi yolumuza devam etmemiz gerekiyor'' ifadelerini kullandı

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz