Dizar, "Galibiyeti Kaçıran Taraftık"....

Turkcell Süper Lig`de geride kalan 4 haftada yenilgi yüzü görmeyen turuncu-lacivertli ekibimizin Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, " Ankaragücü karşısında galibiyeti kaçırmanın üzüntüsünü yaşıyoruz" dedi.

Maçta iki kez öne geçmesine rağmen sahadan 2-2`lik beraberlikle ayrılan İstanbul Büyükşehir Belediyesporumuzun futbol şube sorumlusu Kamil Dizar, maç öncesinde Ankaragücü karşılaşmasından alınabilecek bir beraberliğin iyi sonuç olacağı düşüncesinde olduklarını dile getirerek, ``Ankaragücü karşısında beraberlik önemli, ancak galibiyeti kaçıran taraf olunca üzüldük. En azından deplasmandan namağlup olarak döndük`` dedi. Dizar, takımda önemli sakatlıkların bulunduğunu kaydederek, ``Bu haftaları fazla kayıp vermeden geçirmemiz iyi oluyor. Sakat oyuncularımız takıma dahil olduğu zaman daha iyi hale geleceğiz`` ifadesini kullandı.
Milli takım haftasında verilen arayı iyi değerlendirmek istediklerini söyleyen Kamil Dizar, Riva`da kamp ve Kasımpaşa ile hazırlık maçı yapmayı düşündüklerini kaydetti.
Dizar, maçta gol atan Herve Tum`un gördüğü kırmızı kartı hak etmediğini de öne sürerek, ``Kendisi çok centilmen ve çok düzgün bir oyuncumuz. Orada kötü bir şey olduğunu düşünmüyorum, sadece itişme oldu. Bu bizim maçtaki en büyük kaybımız oldu. Tum`un gördüğü karttan sonra uygunsuz bir tavrı da olmadı`` diyerek sözlerini tamamladı.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz