Dizar,"G.Saray Maçını Kazanmak İstiyoruz"

Hafta sonu Denizlispor`u deplasmanda yenen İstanbul Büyükşehir Belediyespor`da moraller yerinde! Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, oynanan oyundan memnun olduğunu belirtirken, "G.Saray maçını kazanmak istiyoruz zaten 6.lık hedefimizi yakalamak için kaza

Sezonu ilk 6 takım arasında kapatmak için çaba sarf ettiklerini söyleyen Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, "Denizlispor`la çok güzel bir maç yaptık. İki takım da açık bir futbol sergiledi ve biz elimize geçen fırsatları daha iyi değerlendirerek kazandık. Sergilediğimiz futboldan son derece memnunuz" dedi.
Denizlispor galibiyetiyle ilk 6 takım arasına girme hedeflerinin oldukça gerçekçi bir hale geldiğine değinen Dizar, "Bu sonuç bizim için mükemmel oldu. Altıncı sıradaki Trabzonspor ile aramızda 3 puan kaldı, ki onlarla da İstanbul`da oynayacağız. Biz kendimize inanıyoruz" diye konuştu. Dizar, Galatasaray`a gideceği şeklinde adı basına yansıyan teknik direktörleri Abdullah Avcı`nın takımda kalmasının ardından, oyuncuların motivasyonunun tekrar üst seviyeye çıktığını da ifade etti. Kamil Dizar, hafta sonunda Galatasaray ile oynayacakları ve ligin kaderi için oldukça önem taşıyan karşılaşma için ise "Bizim hedefimiz yine Fenerbahçe ve Beşiktaş maçlarında olduğu gibi büyükler kaşısındaki üstünlüğümüzü sürdürerek puan almak, zaten başka çaremiz de yok. Hedefimize ulaşmak için buna mecburuz" dedi.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz