Dizar: "Fırsatı iyi değerlendiremediler.."

Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar Gaziantepspor'a 4-1 yenildikleri maçta görev alan, daha önce kadroda yer bulamayan oyuncuların bu fırsatı iyi değerlendiremediğini söyledi.

 

Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar yaptığı açıklamada, sakatlıklar ve cezalılar nedeniyle Gaziantep'e A2 takımı takviyeli 16 kişi gittiklerini vurgulayarak, ''Takımımızda 14 kişi yoktu. Hocamız daha önce kadroda yer bulamayan oyuncuları oynattı. Ancak onlar bu fırsatı iyi değerlendiremedi. Böyle bir yenilgiyi beklemiyorduk. Gaziantepspor'u tebrik ediyoruz'' dedi.
Milli maçlar nedeniyle lige verilen arayı iyi değerlendirmek istediklerini ifade eden Dizar, ''Cezalı oyuncularımız ve bazı sakat oyuncularımız takıma dönecek. Önemli maçlar var. Çok çalışıp, arayı iyi değerlendirmemiz gerekiyor. Oyuncularımızın da kendilerine bakmaları, daha iyi hazırlanması lazım. Oynamayan oyuncular hazır olsalar, dünkü maç böyle olmazdı'' diye konuştu.
ERGÜN SEZONU KAPATTI-
Sakat futbolcuların çokluğu nedeniyle sıkıntı yaşayan takımımızda bir kötü haber de Ergün Berisha'dan geldi. Gaziantepspor maçında sakatlanarak oyundan çıkan Ergün, sağ çapraz bağlarının kopması nedeniyle sezonu kapattı. Dizar, Ergün'ün sakatlığına çok üzüldüklerini sözlerine ekledi.  

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz