Dizar, "Fenerbahçe galibiyetini unuttuk"

Fenerbahçe`yi 2-0 yenerek haftanın en dikkat çekici sonuca imza atan turuncu-lacivertli ekibimizde işler sıkı tutuluyor. Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar "Fenerbahçe galibiyetini unuttuk. Önümüzde çok sıkı maçlar var" dedi.

Fenerbahçe galibiyetinin ardından geceyi tesislerde kampa girerek geçirdiklerini kaydeden Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, Fenerbahçe maçının kendileri için büyük önem taşıdığını aktararak, şunları söyledi: "İkinci yarıya iyi başlayamamıştık. Fenerbahçe karşılaşması, sıralamadaki yerimiz açısından çok önemliydi. İstediğimiz sonucu aldık ve artık Fenerbahçe galibiyetini unuttuk. Önümüzde çok sıkı maçlar var. Bu nedenle takımımız geceyi kampta geçirdi ve Ankaraspor maçının hazırlıklarına da hemen başlandı. Fenerbahçe maçına bağlı kalmamamız lazım."
Eskişehirspor deplasmanındaki farklı yenilgilerinin bir talihsizlik olduğunu ve puana olan ihtiyaçlarını had safhaya çıkardığını aktaran Dizar, "O netice bize ait bir netice değildi. Fenerbahçe maçının da bir kırılma noktası olacağı belliydi. Eğer kaybetseydik bizim açımızdan çok kötü olacaktı. Ancak şimdi önümüzde çok daha önemli haftalar var" diye konuştu.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz