Dizar, "F.Bahçe karşısında işimiz zor"

Sezona Eskişehir beraberliğiyle başladıklarını kaydeden Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar haftaya Fenerbahçe karşılaşmasında da işlerinin zor olduğunu söyledi.

Ligin ilk müsabakasında alınan beraberliği değerlendiren Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, Eskişehirspor`un köklü bir kulüp olduğunu vurgulayarak, ``İyi bir takım kurup, iyi bir ekip olmuşlar. Çok net goller kaçırdık, ancak hazır değildik. İyi oynamadık. Lige hazır gözükmedik. Eksiklerimiz vardı. Tam hazır olmamız için sanırım 3. haftayı geride bırakmamız lazım`` dedi.
Dizar, gelecek hafta Fenerbahçe ile FB Şükrü Saracoğlu Stadı`nda karşılaşacak olmalarıyla ilgili olarak, sarı-lacivertli ekibin ilk haftayı Gaziantepspor deplasmanında yenik tamamlamasının kendileri için dezavantaj olduğunu söyledi.
Fenerbahçe`nin Gaziantepspor`a yenilmesinin haftaya işlerini oldukça zorlaştırdığını belirten Dizar, ``Kadıköy`de çok farklı bir Fenerbahçe ile oynayacağımızı düşünüyorum. Gaziantepspor maçından çok farklı olacaklardır. Bizim de biraz daha hazır olacağımızı düşünüyorum. Zor bir maç olacak. İlk haftayı berabere kapattığımız için biz de Fenerbahçe deplasmanına mutlaka puan almak için gideceğiz. İşimizin çok zor olacağını biliyoruz. Bu doğrultuda hazırlanacağız`` diye konuştu.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz