Dizar, ''Devre arasında 1-2 takviye yapacağız''

Gençlerbirliği mağlubiyetini değerlendiren Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, ''Bu maçtan çıkaracağımız dersler olduğunu düşünüyorum. Kısa olan devre arasını iyi değerlendirip takıma da 1-2 takviye yapacağız'' dedi.

Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, yaptığı açıklamada, deplasmanda 4-0 mağlup oldukları Gençlerbirliği karşılaşmasında takımının kötü bir oyun sergilediğini dile getirdi. Dizar, şöyle konuştu:

 ''Gençlerbirliği bizden çok daha iyiydi. İstediklerini sahaya yansıttılar. Dikkatli oynadılar ve amaçlarına ulaştılar. Kendilerini tebrik ediyorum. Takımımız da tam aksine, arzu ettiği oyunu sergileyemediği gibi, Gençlerbirliği'nin yapmak istediklerine izin verdi. Sonuç olarak devreyi kötü bir mağlubiyetle kapadık. Bu maçtan çıkaracağımız dersler olduğunu düşünüyorum. Kısa da olsa devre arasını iyi değerlendirip, ikinci yarıda eksiklerimizi gidereceğiz.''

Dizar, devre arasında transfer düşündüklerini kaydederek, ''Eksik olduğumuz yerlere 1-2 takviye yapacağız'' diye konuştu.

İkinci yarıda hedeflerinin play-off'a katılmak olduğunu belirten Dizar, ''Umarım play-off'a gideriz. Devreyi kötü şekilde kapamamız hedeflerimizi değiştirmedi. İkinci yarıda ilk devre yaptığımız hataları tekrarlamazsak bunu başarabiliriz'' dedi.

Öte yandan, turuncu-lacivertli ekibimiz, 4 günlük iznin ardından 27 Aralık'ta İstanbul'da bir araya gelerek, ikinci devre hazırlıklarına başlayacak.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz