Dizar, Defanstaki eksiklerin sıkıntısını yaşadık!

Spor Toto Süper Lig'e Kayserispor'a kendi sahasında yenilerek kötü turuncu-lacivertli ekibimizin Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, defanstaki eksiklerin maç boyunca sıkıntısını yaşadıklarını söyledi.

 

Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, defansta 3 önemli oyuncularının sakatlığı nedeniyle maçta oynayamadığını vurgulayarak, ''Sakatlıklarımız vardı. Ligin ilk maçı olması nedeniyle önemli bir karşılaşmaya çıktık. Kayserispor ligin iyi bir takımı. İlk yarıyı iyi oynamıştık, ikinci devre ise Cihan'ın sakatlığı nedeniyle 10 kişi oynarken yediğimiz gol, maçın kopmasına neden oldu'' dedi.
Kayserispor'un ikinci yarı daha iyi gözüktüğünü anlatan Dizar, girdikleri gol pozisyonlarını da değerlendiremeyince mağlup olduklarını söyledi.
KUS, VİNİCİUS VE BARBOSA BEŞİKTAŞ MAÇINDA YOK
Spor Toto Süper Lig'de bu hafta Beşiktaş ile oynayacaklarını dile getiren Dizar, bu karşılaşmada daha dikkatli olmalarının gerektiğini vurguladı. Dizar, Beşiktaş'ın ligin önemli ve formda ekibi olduğunu belirterek, ''Çok daha dikkatli olup, mutlaka puan çıkarmaya çalışacağız'' ifadesini kullandı. Geçtiğimiz sezondan sakatlıkları bulunan savunma oyuncuları Kus ve Vinicius ile Hollanda kampında sakatlanan Barbosa'nın Beşiktaş maçında oynayamayacağını kaydeden Dizar, ''Savunmamızın bel kemiği olan bu 3 oyuncunun takıma katılmaları 3-4 haftayı bulacak'' diyerek sözlerini tamamladı.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz