Dizar, "Daha çok isteyen kazandı"

Turkcell Süper Lig`de deplasmanda Sivasspor`u 2-1 yenerek, ateş hattında nefes alan turunuc-lacivertli ekibimizin Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, "3 puana çok ihtiyacımız vardı. Daha çok isteyen kazandı" dedi.

Turkcell Süper Lig`de deplasmanda Sivasspor`u 2-1 yenerek, kümede kalma yolunda çok önemli bir galibiyete imza atan Belediyespor`da galibiyetin sevinci yaşanıyor.
Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, Sivas`a galibiyet için gittiklerini ifade ederek, "3 puana çok ihtiyacımız vardı. Kazanmayı çok istiyorduk, iyi hazırlanmıştık. Düşündüklerimizi de sahaya yansıttık. Daha çok isteyen kazandı" dedi.
Futbolcularının büyük takımlara karşı daha iyi motive olduğunu ve bu sezon büyük takımlar karşısında başarılı olduklarını anlatan Dizar, "İyi bir ekibiz, çok arzulu oynadığımız zamanlarda bu tarz takımlar karşısında başarılı neticeler alabiliyoruz. Karşımızda futbol oynamak isteyen takımlar olduğu zaman daha verimli oluyoruz. Biz de futbolu güzelleştiriyoruz. Böyle oynayan Sivasspor karşısında da çok önemli 3 puan aldık" diye konuştu. Aldıkları galibiyete rağmen henüz düşme potasında bulunduklarını hatırlatan Kamil Dizar, kalan 3 maçlarında da iyi sonuçlar alıp ligde kalacaklarına inandığını söyledi.
Dizar, Sivasspor karşısında takımlarının 2 golünü de kaydeden futbolcuları Gökhan Kaba`nın son haftalardaki performansının kendilerini sevindirdiğini de ifade etti.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz