Dizar,  “Çok pozisyona girdik..."

Turkcell Süper Lig'de haftayı deplasmanda Sivasspor'u 1-0 yenerek kapatan turuncu-lacivertli ekibimizin Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, “Çok pozisyona girip tek golle galip geldik. ” diye konuştu.

 

Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, 3 puanla döndükleri Sivasspor deplasmanının kendileri için oldukça başarılı geçtiğini belirterek, ''Sivas'a çekinerek gitmiştik. Takımımız çok iyi bir mücadele ortaya koyarak galip gelmesini bildi. Sivasspor karşısında çok pozisyona girdik ama sadece birini değerlendirebildik. Rakibimize fazla pozisyon da vermedik'' diye konuştu.
Takımımızda çok sayıda sakat oyuncu olmasına dikkat çeken Dizar, ''Bu sıkıntılı dönemimizi 3 puanla geçmiş olduk'' derken, Sivasspor karşısında Oğuz Sabankay'ın kırmızı kart, Rızvan'ın ise sarı kart cezalısı durumuna düşmesiyle ilgili olarak da, ''Bu iki oyuncumuz cezalı duruma düştüler. Ancak Efe ile Kus'un takıma dönecek olmaları bizi sevindiriyor. Yine eksik sayımız 10 kişiyi buldu'' ifadelerini kullandı.
Kendilerine gösterdikleri konukseverlikten ötürü Sivasspor Kulübü'ne teşekkür eden Kamil Dizar, ''Sahaları çok güzel olmuş. Seyircileri de muhteşemdi. İnşallah onlar da ligde hak ettikleri yerlere gelirler'' diyerek sözlerini tamamladı.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz