Dizar, “Çok istedik ama şanssız bir golle elendik”

Ziraat Türkiye Kupası'nda Kayserispor'a mağlup olarak kupaya veda eden İstanbul Büyükşehir Belediyespor da çeyrek finale kalamamanın üzüntüsü yaşanıyor

  

Kulüp Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar yaptığı açıklamada kupada tur atlamayı çok istediklerini ve bu mücadeleyi de Kayserispor deplasmanında ortaya koyduklarını ancak şanssız bir golle kupaya veda ettiklerini söyledi.

Kayserispor karşısında istekli ve özverili bir mücadele ortaya koyduklarına dikkat çeken Dizar, 'Tek maçlar her zaman zordur.  Bu maç da öyle oldu. Rakibimiz iyi oyunculara sahip ve kontratağa hızlı çıkan bir ekip bunun bilincinde olarak mücadele ettik.  Oyuna hükmettik ancak son vuruşlarda istediğimizi gerçekleştiremeyince istemediğimiz ve beklemediğimiz bir mağlubiyetle kupaya veda ettik' dedi.

Dizar artık bu maçı unutmaları gerektiğine de dikkat çekerek, 'Ligin bitmesine 3 maç var. Play-off hedefimize ulaşmak için bu maçlara konsantre olmalıyız. Bu bağlamda da Pazartesi günü Beşiktaş ile yapacağımız maçın bizim için önemi büyük' diyerek sözlerini tamamladı.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz