Dizar, "Çıkışımızı Sürdürmek İstiyoruz``

Profesyonel Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, Bursa ile berabere kaldığımız maçın ilk yarısında etkili olduklarını ancak ikinci yarısında hava ve saha şartlarının kötüleşmesi nedeniyle iyi futbol oynayamadıklarını söylerken, devre arasında transfer etti

Dizar, yaptığı açıklamada, Bursa`da ilk yarı hava ve zeminin müsait olduğunu ifade ederek, "Maça etkili başladık ve ilk yarıda iyi futbol oynadık. Güzel geçen ilk yarıda karşılıklı atılan goller oldu. Hatta 2-2`den sonra da net fırsatlar yakaladık ancak değerlendiremedik. İkinci yarı birden bire saha ve zemin bir hayli ağırlaştı. İkinci yarıda hava ve saha şartlarının kötüleşmesi nedeniyle iyi futbol oynayamadık, zorlandık" dedi. Maçın sonuçta berabere bittiğini dile getiren Kamil Dizar, Bursaspor`dan deplasmanda bir puan almanın da iyi olduğunu kaydetti.
"YENİ TRANSFERLERDEN MEMNUNUZ"
Dizar, devre arasında Beşiktaş`tan aldıkları İbrahim Akın ile Galatasaray`dan transfer ettikleri Necati Ateş`ten memnun olduklarını kaydetti. Golleriyle takımı sırtlayan İbrahim Akın`ın kendini ispatlamış bir futbolcu olduğunu anlatan Dizar, "Geldiği günden beri iyi oynuyor, daha da iyi olacak" derken, Necati`nin ise takıma yeni katıldığını ve yakın bir zamanda ondan da patlama beklediklerini ifade etti. Futbol şube sorumlumuz Kamil Dizar, bir çıkış yakaladıklarını ve bunu devam ettirmek istediklerini ifade ederken, şimdi önümüzde zorlu Ankaragücü maçı var bu maçtan iyi bir neticeyle ayrılarak, ligde layık oldukları yere geleceklerine inandığını sözlerine ekledi.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz