Dizar, “Büyük mutluluk yaşıyoruz”

Ziraat Türkiye Kupası'nda tarihi bir başarıya imza atarak adını yarı finale yazdıran takımımızın Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, camia olarak büyük mutluluk yaşadıklarını söyledi.

 

Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar yaptığı açıklamada, kulüp tarihinde kupada ilk kez yarı finale çıktıklarına dikkati çekerek, ''Öncelikli hedefimiz yarı finaldi. Geçen sezon çeyrek final oynamıştık. Şimdi yarı finale çıkma başarısı gösterdik. Camia olarak mutluyuz. Şimdi yeni hedefimiz final oynamak. Bu başarıyı sağlayan teknik heyeti ve oyuncuları kutluyorum'' dedi.
Kasımpaşa ile oynadıkları rövanş maçına değinen Kamil Dizar, ''Tipik kupa maçıydı. Elektriklerin kesilmesi aksilik oldu. O ana kadar iyi oynuyorduk. Arızadan sonra daha kontrollü maç oldu. İki net pozisyonumuz vardı. Yine de tur atlamanın keyfini yaşıyoruz. Ancak bugün itibariyle bu sevincimizi bir kenara koyduk. Hafta sonu ligde Bursaspor ile çok önemli bir maçımız var. Ligde de hedeflerimiz bulunuyor'' diye konuştu.
''DOĞRU MODEL TARAFTARIMIZI ÇOĞALTIYOR''-
Son maçlarda taraftarlarıyla da ön plana çıkan İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un futbol şube sorumlusu Dizar, doğru modelin taraftar kitlesini de artırdığını vurguladı.
Gittikçe büyüyen bir taraftar grubuna sahip olduklarını kaydeden Dizar, şunları söyledi:
''Taraftarlar bizi desteklemeye devam etsinler. Kulüp olarak doğru model uyguluyoruz ki kendiliğinden büyüyen bir taraftar kitlesine sahip olduk. Taraftarlarımızla da görüşüyoruz. Rakibi incitmeyen, hoş cümlelerle bizi destekliyorlar. Hedefe doğru gitmemizde en büyük pay sahibi başkanımız Göksel Gümüşdağ'dır. Takımın önünü açan, vizyonu geniş bir başkanımız var. Bu başarımızda büyük pay başkanımıza ait. Kendisine teşekkür ediyorum.''

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz