Dizar, “Bulduğumuz fırsatları değerlendiremedik”

Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, Mersin İdmanyurdu ile 0-0 berabere kaldığımız karşılaşmanın kendi kontrollerinde geçtiğini belirterek, buldukları fırsatları değerlendiremediklerini ifade etti.

 Mersin İdmanyurdu beraberliğini değerlendiren Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, karşılaşmaya iyi hazırlandıklarını vurgulayarak, ''Rakibimizin iyi futbol oynadığını biliyorduk. Biz de iyi hazırlanmıştık. Net olarak oyunun hakimiydik. Ancak bulduğumuz fırsatları değerlendiremedik. Futbolda böyle sonuçlar var. Her zaman gol atacaksın diye bir şey yok. İyi oyunumuzu sürdürsek sonucunu da alacağımızı düşünüyorum'' diye konuştu.

Dizar, ligde 11 Kasım Pazar günü deplasmanda Beşiktaş ile oynayacakları karşılaşmaya yoğunlaştıklarını anlatarak, ''Beşiktaş iyi bir çıkış yakaladı. Kaliteli oyunculara sahipler ve form durumları da oldukça yüksek. Bizim de kalitemiz ortada. Maçın her iki takım için de zor olacağından eminim. Dikkatli olan tarafın kazanacağını düşünüyorum. Umarım o taraf da biz oluruz'' dedi.

Ayak parmağında sakatlığı bulunan futbolcuları Pierre Webo'nun Beşiktaş maçında da oynama ihtimalinin düşük olduğunu anlatan Dizar, ''Webo, Beşiktaş maçında da oynamayacak gibi gözüküyor. Onun yerine Mersin İdmanyurdu maçında forma giyen Metin Akan çok formda. Önemli pozisyonlara girdi ancak gol bulamadı. Beşiktaş maçında diğer oyuncularımız Webo'nun yokluğunu aratmayacaklardır'' değerlendirmesinde bulundu.

Dizar, Mersin İdmanyurdu ile yaptıkları karşılaşmayı izleyen eski Beşiktaşlı futbolcu Bobo ile ilgilerinin bulunmadığını da ifade ederek, Brezilyalı futbolcunun, eski takım arkadaşı Mersin Udmanyurdu oyuncusu Mert Nobre için maça geldiğini bildirdi.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz