Dizar, "Bu yenilgi bize yakışmadı"

Turkcell Süper Lig`de deplasmanda Bursaspor`a 6-0 mağlup olan turuncu-lacivertli ekibimizde yenilginin üzüntüsü yaşanıyor. Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, Bursaspor karşısında kötü oynadıklarını ve bu futbolun kendilerine yakışmadığını söyledi.

Bursaspor mağlubiyetini değerlendiren Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, yaptığı açıklamada, maçta hakemin verdiği yanlış kararlar karşısında daha sakin davranmaları gerektiğini dile getirerek, ``İyi oynamadık. Hakemin yanlış kararları karşısında basiretli davranabilirdik. Bu kararlara takıldık kaldık. Yaşanan olumsuzluklar hem bizi demoralize etti, hem de ağır yara almamıza neden oldu. 3 kırmızı kartın yanı sıra 2 oyuncumuz da sarı kart sınırına geldi. Bunun yanında sakat oyuncularımız bulunuyor. Farklı yenilgiyi öncelikle kötü futbolumuz belirledi. Bursaspor`u da iyi oyunundan dolayı tebrik ediyorum`` diye konuştu.
Maçın başında hakemin kendi lehlerine penaltıyı vermemiş olmasına oyuncuların fazla takıldığını anlatan Kamil Dizar, ``Daha sonra da yanlış kararlar vardı ama takılıp kalmamamız gerekiyordu. Futbolda böyle şeyler var. En kısa sürede toparlanıp önümüzdeki süreci lehimize çevirmeye çalışacağız. Teknik direktörümüz Abdullah Avcı gerekli tedbirleri alacaktır`` diyerek sözlerini tamamladı.
 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz