Dizar, "Bu Galibiyete İhtiyacımız Vardı"

Turkcell Süper Lig`de Gaziantepspor`u deplasmanda 4-1 gibi farklı bir skorla yenen İstanbul Büyükşehir Belediyespor`un futbol şube sorumlusu Kamil Dizar, bu galibiyetin kendileri için çok iyi olduğunu belirterek, "Böyle bir galibiyete ihtiyacımız vardı" d

Gaziantep galibiyetini değerlendiren Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, geçen hafta farklı yenildikleri Trabzonspor maçından sonra sonuca üzülmediklerini, takımın ümit verdiğini söylediğini hatırlatarak, "Geçen hafta biz bu ışığı almıştık. Gaziantepspor`un, Trabzonspor`dan aşağı kalır yanı yok, fazlası var. Geçen hafta pozisyonları değerlendirememiştik, bu hafta değerlendirdik ve farklı galip geldik" diye konuştu.
Teknik direktörleri Abdullah Avcı`nın Gaziantepspor`u iyi tahlil ettiğini vurgulayan Kamil Dizar, şöyle devam etti: "Teknik direktörümüz rakibi çok iyi tahlil etti ve ona göre takım çıkardı. Futbolcularımız da hocalarının verdiği taktiği çok iyi uyguladılar ve kazanmasını bildik. Bizim için çok iyi oldu. Böyle bir galibiyete ihtiyacımız vardı. Ancak bu fark kimseyi yanıltmasın, Gaziantepspor da iyi bir takım, kötü oynamadı. Ayrıca Gaziantep seyircisi de futbolu iyi bilen bir seyirci. Alkışlar içinde stadı terk ettik, mutlu olduk. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Türkiye`de artık böyle şeyleri görmek güzel."
`KARŞIMIZDA YARALI BİR ASLAN OLACAK``
Kamil Dizar, bu hafta sonu karşılaşacakları Galatasaray`ın Fenerbahçe`ye yenilmesinin kendileri için iyi olmadığını ifade ederek, ``Karşımızda yaralı bir aslan olacak`` dedi.
Galatasaray ile çok zorlu bir maç yapacaklarını vurgulayan Dizar, ``Fenerbahçe`ye yenilen Galatasaray, bize karşı çok farklı çıkacaklar. Galatasaray kaliteli bir ekip, çok zorlu bir maç olacak. Hocamız gerekli önlemleri alacaktır`` şeklinde konuştu.
Dizar ayrıca, Gaziantepspor maçında sakatlanan İbrahim Akın ile tedavisi süren Barbosa`yı Galatasaray maçına yetiştirmeye çalışacaklarını sözlerine ekledi.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz