Dizar, “Böyle bir şeye ihtimal vermiyoruz”

Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, antrenörümüz Arif Erdem'in emniyete ifadeye çağrıldığını, kalecimiz Kenan Hasagiç'i de ifade vermeye gönderdiklerini söyledi.

 

Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, yaptığı açıklamada, kulübe bu konuda herhangi birbaşvuru yapılmadığını vurgulayarak, ''Arif hocamızın ifadeye çağrıldığını biliyoruz. Kendisiyle konuştum, ifadesinebaşvurulacağını ve savcıyı beklediklerini söyledi'' dedi.
Arif'in kendilerine Hasagiç'in de ifade vermesi gerektiğini söylediğini kaydeden Kamil Dizar, ''Arif hocamız Hasagiç'in de ifade vermesi gerektiğini söyledi. Hasagiç'i de herhangi bir kimse aramamasına rağmen idari menajerimiz Mustafa Eröğüt vasıtasıyla ifade vermeye gönderdik. Kulüp avukatımız da yardımcı olmak amacıyla orada bulunuyor. Kulüp olarak böyle bir şeye ihtimal vermiyoruz. Aksi hiçbir şey düşünmüyoruz. Böyle önemli birmaç arifesinde arkadaşlarımızın iyi haberlerini bekliyoruz'' diye konuştu.
Futboldaki şike iddialarına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında Arif Erdem'in de aralarında bulunduğu 15 kişinin gözaltına alındığı, bu kişilerin İstanbul Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ndeki işlemlerinin devam ettiği bildirilmişti.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz