Dizar, “Beşiktaş maçı zor olacak”

Turkcell Süper Lig'in 2. yarısında zorlu bir mücadeleye girecek olan turuncu-lacivertli ekibimizin Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, Cumartesi günü Beşiktaş ile zorlu bir karşılaşma yapacaklarını ifade ederken, kupa maçlarının ölçü olmadığını söyledi ve

 

Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, hafta sonu oynacağım müsabaka ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, Beşiktaş'ın Türkiye'nin en güçlü kulüplerinden biri olduğunu vurgulayarak, ''Geçen senenin 2 kupalı takımı. Çok zor bir maç olacak. Bundan önceki kupa maçlarının ölçü olacağını tahmin etmiyorum. Maç BJK İnönü Stadı'nda oynanacak, ancak bizim hedefimiz her zamanki gibi puan almak. Kupa maçları ölçü değil. Artık lige giriyoruz. Ligin havası farklıdır. Kiminle oynayacağımızın farkındayız'' diye konuştu.
Taner, Gökhan Kaba, İbrahim Akın, Zeki Korkmaz, Metin Depe ve Mahmut'un sakatlıklarının sürdüğünü anlatan Dizar, bu oyuncuların Beşiktaş maçında forma giyemeyeceklerini dile getirdi. Her şeye rağmen sahaya 11 kişi çıkacaklarını belirten Kamil Dizar, takımlarına güvendiklerini kaydetti.
Dizar, transfer defterini kapattıklarını da ifade ederek, ''Tevfik Köse ve Abdülkadir'i kadromuza kattık. Artık transfer yapmayacağız. Zaten sakatlarımız iyileşse bizim için en büyük transfer onlar olacak'' diyerek sözlerini tamamladı.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz