Dizar, “Beklemediğimiz bir sonuç aldık”

Spor Toto Süper Lig'in 27. haftasının kapanış maçında Bursaspor'a mağlup olan turuncu-lacivertli ekibimizin Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, “Galibiyet hedefiyle gittiğimiz müsabakadan beklemediğimiz bir yenilgi ile ayrıldık” dedi.

 Bursaspor mağlubiyetini değerlendiren futbol şube sorumlumuz Kamil Dizar, 'Kazanmamız halinde play-off hedefimize bir adım daha yaklaşacağımız ve rakiplerimizle olan puan farkını açacağımız bir müsabakaydı. Ancak oyuna iyi başlayamadık ve duran toptan benzer 2 gol yedik. Bunun sonucunda da mağlup olarak önemli bir fırsatı değerlendiremedik' dedi.

Dizar sözlerini şöyle sürdürdü; 'Rakibimiz taraftar desteğini de arkasına alarak daha istekli bir görüntü çizip bunu da oyun olarak sahaya yansıttı. Ancak biz de takım olarak istediklerimizi tam olarak sahaya yansıtamamamıza rağmen 2 topumuz direkten döndü ve 10 kişi kaldık. Eksik kalmamıza rağmen  son bölümde oyuna ağırlığımızı koyduk ve bunun sonucunda sadece 1 gol bulabildik ve sahadan beklemediğimiz bir şekilde mağlup olarak ayrıldık. Rakibimizi tebrik ediyoruz. Artık bu maç geride kaldı. Bu maçı unutup hedefimiz doğrultusunda Antalyaspor müsabakasına hazırlanacağız'

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz