Dizar, "Avcı tepkisi haksız ve gereksizdi"

Erteleme maçında Beşiktaş'a mağlup olan turuncu lacivertli ekibimizin Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, eksiklere rağmen iyi mücadele ettiklerini, ancak şansız goller yiyerek yenildiklerini söyledi.

 

Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, Beşiktaş maçı ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, karşılaşmaya çok sıkıntılı bir kadroyla çıktıklarını belirterek, ''Eksikoyuncularınçokluğunda takım kurgusu da bozuluyor. Aynı oyuncularla oynamak da takımı yordu. Takım alternatifsiz kaldı. Teknik direktörümüz bu nedenle gerekli değişiklikleri yapamadı. Buna rağmen iyi mücadele ettik. Umulmadık anlarda umulmadık iki gol yedik. Rakibe aman aman pozisyon vermedik. Gol olan pozisyonlar şansızlıktı. Beşiktaş'ı tebrik ediyoruz. Son hafta oynamamışlardı. Karşımıza diri bir şekilde çıktılar'' dedi.
Siyah-beyazlı taraftarların da takımlarını muhteşem bir şekilde desteklediğini kaydeden Kamil Dizar, ''Onları da tebrik ediyorum. Ancak teknik direktörümüzle ilgili yaptıkları haksız ve gereksizdi. Bu yöndeki tavırları hoş olmadı. Camiamız bunu üzüntüyle karşıladı'' diye konuştu.
Beşiktaş maçını geride bıraktıklarını vurgulayanDizar, eksik oyuncuların da yavaş yavaş kendilerine katılmasıyla daha da iyi olacaklarını sözlerine ekledi.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz