Dizar, "Artık hedefimiz ilk 6"

Son haftalarda aldığı başarılı sonuçlara bir yenisini daha ekleyen Belediyesporumuzun Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, Kayserispor gibi güçlü bir ekibi deplasmanda yenmenin mutluluğunu yaşadıklarını söylerken, "Şu andan sonra hedefimiz ilk 6`ya girmek"

Geçtiğimiz hafta Beşiktaş`ı mağlup ederek başlayan çıkışı Kayserispor`u deplasmanda yenerek sürdürdüklerine dikkat çeken futbol şube sorumlumuz Kamil Dizar, ilk kez deplasmanda galip geldiklerine dikkat çekerek; "Kayserispor çok iyi bir takım. Çok zor bir maç oldu. Bu karşılaşmaya çok iyi hazırlanmıştık. Sahadan 3 puanla ayrıldığımız ve ilk deplasman galibiyetini evinde yenilmeyen Kayserispor`dan aldığımız için mutluyuz. Böylece üst üste iki zorlu maçtan kayıpsız çıktık" dedi.
Bundan sonra hedeflerinin ligde ilk 6`ya girmek olduğunu kaydeden Dizar, "Üst sıralara çıkmak için elimizden geleni yapacağız ve son maçlarımıza galibiyet hedefiyle çıkacağız. Şimdi önümüzde Ankaraspor maçı var. Onlar da son haftalarda iyi bir ivme yakaladı. Bu maçın ciddiyetinin farkındayız ve bugünden itibaren çalışmalara başladık. Ankaraspor`u da yenerek çıkışımızı sürdürmek amacındayız" diye konuştu.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz