Dizar, "Ana hedefimiz kupayı almak"

Ankaragücü mağlubiyetini değerlendiren Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, farklı mağlubiyeti kupa yorgunluğuna ve zaman zaman oyun disiplininden kopmalarına bağladı.

 

Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, Ankaragücü karşısında maçın hemen başında 2 gol yediklerini ifade ederek, ''Bu gollerin ardından oyun disiplininden uzaklaştık. Maçı çevirecek anlar oldu ama o anlar lehimize gelişmeyince farklı kaybettik. Hafta içinde oynadığımız kupa maçının yorgunluğu ve gerginliği de bu yenilgide etken oldu'' diye konuştu.
Hafta sonunda Fenerbahçe ile karşılaşacaklarının hatırlatılması üzerine Dizar, ''Lige her zaman oynadığımız şekilde devam edeceğiz. Ligi, gidebileceğimiz en iyi yerde tamamlamak istiyoruz. Şampiyonluk yarışındaki iki takıma da saygı duyuyoruz, biz sahaya çıkıp her zamanki futbolumuzu ortaya koyacağız'' ifadelerini kullandı.
Dizar, İstanbul Büyükşehir Belediyespor olarak ana hedeflerinin 11 Mayıs Çarşamba günü Beşiktaş ile oynayacakları Ziraat Türkiye
Kupası finali olduğunu dile getirerek, ''Büyük bir emek verdik ve finale kadar çıktık. Tarihimizde ilk kez şampiyon olarak Avrupa kupalarına katılmayı istiyoruz. Ana hedefimiz Türkiye Kupası'nı kazanmak'' şeklinde konuştu.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz