Dizar, "Alınan puan Play-Off için önemli"

Beşiktaş ile berabere kalan turuncu-lacivertli ekibimizin Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, galibiyete yakın olmalarına rağmen alınan 1 puanın da anlamlı olduğunu söyledi.

Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, Play-Off'a kalma yolunda büyük önem taşıyan maça galibiyet hedefiyle çıktıklarını ancak 1 puanla yetinmek zorunda kaldıklarını söyledi.

Süper Lig'in önemli ekiplerinden Beşiktaş ile seyir zevki açısından tempolu ve keyifli bir maç oynadıklarını belirten Dizar, 'Güçlü rakibimiz karşısında galibiyete yakın taraf olmamıza rağmen bulduğumuz net fırsatları değerlendiremedik ancak aldığımız 1 puan da Play-Off hedefimizi kovalama açısından büyük önem taşıyor. Kalan iki maçta galip geldiğimiz takdirde hedefimize ulaşmış olacağız' diye konuştu.

Beşiktaş maçının artık geride kaldığına da dikkat çeken Dizar, 'Şimdi önümüzde hedefimiz açısından kritik öneme sahip olan Sivasspor maçı var. Rakibimiz de ligin kaliteli ekiplerinden ve onların da hedefi Play-Off. Bu maça en iyi şekilde hazırlanarak zorlu deplasmandan hedefe bir adım daha yaklaşmış olarak dönmek istiyoruz' şeklinde konuştu.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz