Dizar, "Alınan puan çok önemli"

Galatasaray karşısında genç bir kadroyla çok önemli puan aldıklarını söyleyen Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, "Artık bu karşılaşma geride kaldı ve lider Kayserispor ile oynayacağımız maça hazırlanacağız" diye konuştu.

Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, sakatlıklar nedeniyle A2 takımından takviyeler yaparak Galatasaray maçına çıktıklarını belirterek, ``Oldukça genç bir kadroyla sahaya çıktık. Bizim adımıza güzel bir maç oldu. Artık bu karşılaşma geride kaldı ve lider Kayserispor ile oynayacağımız maça hazırlanacağız`` diye konuştu.
Maçın hakemi Hüseyin Göçek ile ilgili yapılan eleştirilerle ilgili bir soruya Dizar, ``Türkiye`nin ender yetiştirdiği, düzgün bir hakem olduğunu düşünüyoruz. İyi maç yönetti. Hakemin maçın sonucuna etki edecek hiçbir kararı olmadı`` diye yanıt verdi.
Dizar, Galatasaray`a uzatmalarda golü atan Hasan Ali`nin altyapılarından yetiştiğini ve A2 takımında oynadığını belirterek, ``Sakatlıklar nedeniyle kadromuz eksik olduğu için A takıma aldık. Şu anda kadromuzda A2 takımından 5 oyuncu var`` ifadelerini kullandı.
Sakat futbolcularının tedavilerinin sürdüğünü, ancak Kayserispor maçına da yetişmelerinin zor olduğunu ifade eden Kamil Dizar, liderin karşısına da Galatasaray maçındakine yakın bir kadroyla çıkacaklarını sözlerine ekledi.

 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz