Dizar, "Aldığımız 1 puan da iyi"

Lig A`da Uşakspor deplasmanından 1 puanla dönen Turuncu-Lacivertli ekibimizin Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, ligde her maçın çok zorlu geçtiğini belirterek, "Deplasmanda aldığımız 1 puan da iyi. Tabii ki burada bıraktığımız 2 puanı diğer maçlarımızda

Deplasmanda alınan Uşakspor beraberliğini değerlendiren Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, ligin her geçen hafta daha da çetin geçeceğini belirterek, ``Uşakspor karşılaşması oldukça güzel ve mücadeleli oldu. Her iki taraf da kendisini galibiyete taşıyacak pozisyonları buldu, ancak faydalanılamadı. Rakibimiz ligin alt sıralarında bulunduğu için can havliyle oynuyor. Biz sergilediğimiz futboldan memnunuz. Deplasmanda aldığımız 1 puanda iyi. Tabii ki burada bıraktığımız 2 puanı diğer maçlarımızda telafi etmeye çalışacağız`` diye konuştu.
Dizar, takım olarak şimdi Karşıyaka maçına baktıklarını da kaydederek, ``Yine zorlu bir maç olacak. Biz kendimize güveniyoruz. Rakibimiz de oldukça güçlü ancak kazanmak için ne gerekiyorsa biz onu yapacağız`` şeklinde konuştu.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz