Dizar, "Aksilikler nedeniyle beraberliğe razı olduk"

Spor Toto Süper Lig'in erteleme maçında Kardemir Karabükspor ile 2-2 berabere kalan takımımızın Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, “Farklı kazanabileceğimiz bir maçta, 10 kişi kalıp geriye düştük. Tüm olumsuzluklara rağmen sahadan beraberlikle ayrıldık” dedi.

Futbol şube sorumlumuz Kamil Dizar, karşılaşmanın her iki ekip için büyük önem taşıdığını hatırlatarak, ''Maçta olumsuz hava şartlarına rağmen iyi oynadığımızı düşünüyorum, ancak olabilecek bütün aksilikler oldu. Farklı kazanacağımızı düşündüğümüz maçta, aksilikler nedeniyle beraberliğe razı olduk'' dedi.
Karşılaşmada ummadıkları bir anda aleyhlerine kırmızı kart ve penaltı kararı verildiğini dile getiren Dizar, ''Bir anda 10 kişi kaldık, ayrıca skorda geriye düştük. Uzun bir süre eksik olmamıza rağmen iyi oynamaya devam ettik. İki ekip de futbol oynamayı düşündü, bu da çok güzeldi. Sonuçta beraberlikle yetindik'' diye konuştu.
Kamil Dizar, Kardemir Karabükspor maçının artık geride kaldığını belirterek, play-off hedeflerinin devam ettiğini, bunun için de pazar günü Ankaragücü ile oynayacakları karşılaşmanın büyük önem taşıdığını sözlerine ekledi.

 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz