Dizar, "3 puana ihtiyacımız vardı"

İstanbul Büyükşehir Belediyespor`da Beşiktaş`tan alınan 3 puanın sevinci yaşanırken, Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, "Beşiktaş maçında 3 puana ihtiyacımız vardı. Kazandığımız için çok mutluyuz" dedi

Turkcell Süper Lig`de Beşiktaş`ı 2-1 yenerek rahat bir nefes alan İstanbul Büyükşehir Belediyespor`da alınan 3 puanın sevinci yaşanıyor. Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, yaptığı açıklamada, ligi iyi bir yerde bitirmek istediklerini, "Beşiktaş maçında 3 puana ihtiyacımız vardı. Kazandığımız için çok mutluyuz. Henüz içine girdiğimiz girdaptan kurtulmuş değiliz. Önümüzde Kayserispor maçı var. Galip geldiğimiz haftadan sonraki maçta sıkıntı yaşıyoruz. Buna `Dur` demek istiyoruz. Kayserispor maçı hazırlıklarına yarın başlayacağız. O maçı da kazanarak ligdeki yerimizi sağlamlaştırmak istiyoruz" diye konuştu. Dizar, Beşiktaş camiasına geçmiş olsun dileklerinde bulunarak, şunları kaydetti: "Bundan sonraki karşılaşmalarda onlara başarılar diliyorum. Biz sadece Beşiktaş`tan değil, üç büyüklerin hepsine karşı iyi oynayarak puan aldık. Her maçta aynı futbolu sergiliyoruz. Büyük takımlar açık futbol oynuyor. Biz de öyle oynayınca sonuca gidebiliyoruz. Kalitesini sergilemek isteyen takıma biz de kalitemizi gösteriyoruz. Tabii bir de futbolcular da büyük takımlara karşı daha iyi motive oluyorlar."
Ara transfer döneminde kadrolarına kattıkları ve Beşiktaş maçında gollerini atan İbrahim Akın ile Necati`nin takıma adapte olduğunu ifade eden Dizar, bundan sonra yollarına sağlam adımlarla devam etmek istediklerini dile getirdi.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz