Denkova-Staviski Cup'ta 10 madalya aldık

Bulgaristan'da yapılan Artistik Buz Pateni Uluslararası Denkova Staviski yarışlarında kulübümüz sporcuları 4 altın, 2 gümüş ve 4 bronz olmak üzere toplam 10 madalya kazandı.

 Bulgaristan'ın Sofya şehrinde 15 ülkenin katılımıyla yapılan ve Artistik Buz Pateni olarak ilk kez katıldığımız Uluslararası 2012       Denkova Staviski yarışmasında sporcularımız başarılı bir performans ortaya koydu. Ferdi kategoride yarışan sporcularımızdan Sude Karadüven Cbs girls 2003 kategorisinde, İlayda Bayar Basic Novice girls, Başar Oktar basics novice A ve Kemal Tonay ise Chicks Boys  kategorisinde 1. olarak altın madalya kazanmayı başardı.

Springs kategorisinde yarışan sporcularımızdan Alperen Özkan cubs boy, Begüm Boynukısa da Basics novice grils kategorisinde gümüs madalya kazanmıştır.

Yine aynı yarışmada yarışan kulübümüz sporcularından Oğuzhan Selimoğlu Junior boy, Bihter Eylül Yaraş Basic novice grils, Melisa Baştürk cubs girls 2004, Zeynep Karagöz de Chicks kategorisinde bronz kazanan sporcularımız oldular.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz