Davarzani`den Başkan`a Ziyaret!

İran Voleybol Federasyonu Başkanı Muhammet Rıza Davarzani ve Voleybol Fedeasyonu Danışmanı Muhammet Hashemeti langa tesislerinde kulüp başkanımız Göksel Gümüşdağ`ı ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.

Langa Tesisleri`nde Kulüp Başkanımız Göksel Gümüşdağ Voleybol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Soylu, menajer Nejat Sancak ile birlikte İran Voleybol Federasyonu Başkanı Muhammet Rıza Davarzani ve Voleybol Federasyonu Danışmanı Muhammet Hashemeti`yle bir araya geldi.
Karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan görüşmede başkanımız Göksel Gümüşdağ kulüp hakkında bilgiler verip İran Voleybol Federasyonuna yapacakları çalışmalarda her türlü desteği vereceklerini açıkladı. İran Voleybol Federasyonu Başkanı Davarzani ise, İstanbul Büyükşehir Belediyespor kulübünün başta amatör branşlar olmak üzere profesyonel futbolda da gelişim içinde olduğunu ve büyük başarılara imza attığını söyledi. Görüşmenin ardından başkanımız Göksel Gümüşdağ kulüp flamasını Davarzani`ye hediye etti.
Mehmet Yüceses Plaketle Uğrulandı.
Kulüp personellerimizden Mehmet Yüceses emekliliğe ayrıldı. Çimci olarak kulübümüzde 1995-2007 yılları arasında çalışan Yüceses`e bugüne kadar kulübümüze olan katkılarından dolayı teşekkür edilerek, kulüp başkanımız Göksel Gümüşdağ tarafından belli bir miktarda para ile birlikte bir plaketle uğurlandı.Yüceses kendisine bu gururu yaşatan başta kulüp başkanımız olmak üzere herkese teşekkür ederek Langa Tesisleri`nden ayrıldı.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz