Cumhuriyet Kupasi`nda minderin tozunu attik .

Istanbul`da Burhan Felek Spor Salonu`nda yapilan 20. Uluslararasi Cumhuriyet Kupasi Gençler Serbest ve Grekoromen Güres Turnuvasi`nda kulübmüz sporculari 3 altin, 3 de bronz madalya aldi.

İstanbul`da Burhan Felek Spor Salonu`nda yapılan 20. Uluslararası Cumhuriyet Kupası Gençler Serbest ve Grekoromen Güreş Turnuvası`nda kulübmüz sporcuları 3 altın, 3 de bronz madalya aldı.
Türk sporcuların 4 altın, 6 gümüş ve 7 bronz madalya kazandığı turnuvada Grekoromen stilde İstanbul Karması`nda yer alan sporcularımızdan 66 kiloda Adem Zengin, 96 kiloda Sadin Bakır ve 120 kiloda Ali Akkaya birinci olarak altın madalyanın sahibi oldu. Aynı stilde İstanbul Karması`nda yer alan sporcularımızdan 84 kiloda Cenk İldem ve 96 kiloda Devran Ürer bronz madalya kazanırken, Serbest stilde de 50 kiloda mindere çıkan kulübümüz sporcusu Muhammet Demir de Bronz madalyaya uzandı.
Kupada Grekoromen stilde İstanbul Karması 69 puanla 1., Bulgaristan 62 puanla 2., Azerbaycan 46 puanla 3. oldu. Serbest stilde ise 66 puanla İran 1., 54 puanla İstanbul Karması 2. ve 52 puanla Federasyon Karması 3. oldu.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz