Cihat Arslan: “Zorlu müsabakadan 1 puanla ayrıldık”

PTT 1. Lig'de ilk yarıyı 39 puanla zirvede tamamlayan turuncu-lacivertli ekibimizin teknik direktörü Cihat Arslan, Balıkesirspor'un kendi güçlerini kabul ederek oynadığını belirterek, güzel bir müsabakadan 1 puan çıkardıklarını söyledi.

 Golsüz berabere biten maçın ardından açıklamalarda bulunan teknik direktörümüz Cihat Arslan, 'Üst sıralarda yer alan iki takım açısından da zor ve güzel bir maçtı. İlk yarı itibariyle hedefimiz puanımızı 41'e çıkarmaktı. Oyuna da iyi başladığımızı düşünüyorum. Son vuruşlarda biraz şanslı olabilseydik sahadan galip ayrılabilirdik. Ama iyi mücadele oldu. Saha şartları da biraz ağırdı. Pas yapmaya ve diğer organizayonlara fazla müsaade etmedi. Balıkesirspor da temkinli yaklaştı ve deplasmanda bizim gücümüzü kabul ederek oynadı. Güzel bir müsabakadan 1 puan çıkardık.' şeklinde konuştu.

Basın toplantısına katılan Fevzi Özkan ise 'Çok iyi bir seri yakalayarak liderliğe yükselmiştik. Bugün de hedefimiz bu maçı kazanarak rakibimize 7 puan fark atmak ve ikinci yarı şampiyonluğa rahat gitmekti; ama olmadı. En azından yenilmedik. 1 puan da şampiyonluk yolunda iyidir. İkinci yarı iyi hazırlanıp tekrar bir seri başlatmak istiyoruz.' diye konuştu.
Murat Yılmaz da sahada çok iyi mücadelenin olduğunu kaydederek, 'Her iki takımı da tebrik ediyorum. Bu maçı kazanıp rahat bir pozisyona gelmek istiyorduk; olmadı. Kazanamıyorsak da kaybetmeyeceğiz. 1 puan için de mutluyuz.' ifadelerini kullandı.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz