Cihat Arslan İstanbul BB'de

Yeni sezon hazırlıklarına başlayan İstanbul Büyükşehir Belediyesporumuz, Bülent Korkmaz'dan boşalan teknik direktörlük koltuğunu Cihat Arslan ile doldurdu. Arslan kendisini 2 yıllığına turuncu-lacivertli renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.

Langa Tesisleri'nde kulüp başkanımız Çağatay Kalkancı'nın katılımıyla düzenlenen törende yeni teknik direktörümüz Cihat Arslan kendisini 2 yıllığına İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a bağlayan sözleşmeyi imzaladı. Törende konuşan başkanımız Çağatay Kalkancı, 'Yeni hocamız Cihat Arslan ile 2 yıllığına anlaşmış bulunuyoruz. Genç ve dinamik bir hoca ile Süper Lig'e tekrar dönme hedefiyle çalışmalarımızın ilk ayağını tamamladık. Hedefimiz doğrultusunda takımımızın teknik liderliğini yapacak dinamik bir hoca ile anlaştık ve hocamız bugün itibariyle görevine başladı.  Onun vereceği rapor doğrultusunda gerekli yapılanmayı gerçekleştireceğiz' diye konuştu.

Yeni teknik direktörümüz Cihat Arslan ise 'Her iki tarafa da hayırlı olsun. Geçmişte futbolcusu olduğum ve aynı zamanda hedefi olan bir camiaya geldiğim için çok mutluyum. Geçen sezonun kötü izlerini üzerimizden silip hak ettiğimiz Süper Lig'e tekrar çıkmak için mücadele edeceğiz' dedi. 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz