Cihan Haspolatlı Büyükşehir'de.

Turkcell Süper Lig'de mücadele veren ve her geçen sezon başarı ivmesini yükselten İstanbul Büyükşehir Belediyespor Ankaragücü'nden Cihan Haspolatlı ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

 

Langa Tesisleri'nde düzenlenen ve Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar ile idari Menajerimiz Mustafa Eröğüt'ün hazır bulunduğu törende,  Cihan Haspolatlı kendisini 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 3 yıllığına turuncu-lacivertli renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.

Büyükşehir Belediyespor forması altında mücadelesini sürdüreceğini belirten tecrübeli futbolcu , 'Abdullah Avcı yönetiminde gerek oynadığı futbol, gerekse ligdeki konumu nedeniyle takdir gören bir takıma geldiğim için mutluyum.  Transferimde emeği olan herkese teşekkür ederim' dedi.

İmza töreninde hazır bulunan Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar ise, 'Teknik heyetin raporu doğrultusunda transferler yapıyoruz. Daha önce 6 genç oyuncuyu aramıza katmıştık. Şimdi de lig tecrübesi  ve takımımızın ihtiyacı olan önemli bir ismi daha kadromuza katmış bulunuyoruz. Cihan tecrübesi ve lig deneyimiyle takımımıza önemli katkılar sağlayacaktır. ' diye konuştu.

Geçen sezonki kadroyu koruduklarına dikkat çeken Dizar, 07 Temmuz 2010 Çarşamba günü kamp için Hollanda'ya gideceklerini  ve 21 Temmuz'a kadar burada 5 hazırlık maçı yapacaklarını sözlerine ekledi.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz