Cev Kupasinda Büyüksehir Pzu Azs?ya 3-1 Yenildi

Bulgaristan?in baskenti Sofya?da bugün baslayan CEV kupasi (Avrupa Voleybol Konfederasyon Kupasi) gurub maçlarinin ilk gününde Istanbul Büyüksehir Belediyesi Spor Kulübü Polonya?nin Güçlü takimi Pzu Azs Olsztyn takimi ile karsi karsiya geldi.

Karşılaşmayı rakibine oranla daha iyi oynayan Turuncu Lacivertliler güzel oyunu sonuca yansıtamayınca sahadan 3-1 yenik ayrıldı.
Karışlaşmanın ilk setini 21-25 kaybeden voleybolcularımız, ikinci sette de 16-25 sahadan yenik ayrıldılar. Daha sonra toparlanan ve özellikle savunmada başarılı olan Büyükşehir Belediyespor başa baş geçen bu seti 26-24 kazanmasını bildi.

Karşılaşmanın dördüncü setinde ise tam bir çekişmeye sahne olan grup maçının ilkini Polonya'nın güçlü ekibi Pzu Azs Olsztyn 22-25 kazandı ve karşılaşmadan galip ayrılan taraf oldu.

Hırvatistan'dan Crvena Zvezda, Bulgaristan'dan SCK Sofya, Poyonya'dan Pzu Azs Olsztyn ile Türkiye den de İstanbul Büyükşehir belediyesi Spor Kulübü'nün katıldığı üç gün sürecek grup maçlarında lider olan takım bir üst tura yükselecek. Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri oynanacak maçların programı ise şöyle:

CUMA
Saat : 15: 00 Pzu Azs Olsztyn – Belediyespor (3-1)
Saat : 17: 30 CSKA – Crvena Zvezda

CUMARTESİ
Saat : 15: 00 Pzu Azs Olsztyn – Crvena Zvezda
Saat : 17: 30 CSKA – Belediyespor

CUMA
Saat : 15: 00 Crvena Zvezda – Belediyespor
Saat : 17: 30 CSKA – Pzu Azs Olsztyn
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz