Carvalhal: "İkinci yarı galibiyeti hak ettik"

Ligin iddialı ekiplerinden Bursaspor'u tek golle geçen turuncu-lacivertli ekibimizin teknik direktörü Carlos Carvalhal ''İkinci yarı hak ettiğimiz golü bulduk ve kazanmasını bildik. İyi yoldayız '' diye konuştu.

Bursaspor galibiyetinin ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan teknik direktörümüz Carlos  Carvalhal, trafik kazasında hayatını kaybeden Milli sporcumuz Erkan Kuş'u kaybettikleri için üzgün olduklarını belirterek, ''Ailesine sevgilerimi gönderiyorum ve sabırlar diliyorum'' diye konuştu.

Değerlendirmesinin başında Türkçe konuşan Carvalhal, havanın çok sıcak olduğunu, maçın ilk yarısında kötü bir oyun sergilediklerini söyledi.

İkinci yarıda daha fazla baskı yaptıklarını, pozisyonlar ürettiklerini dile getiren Carvalhal, Bursaspor'u da kendi sahasında oynamaya zorladıklarını vurguladı. Carvalhal, ikinci yarıda takımının çok iyi mücadele ettiğine değinerek, şunları kaydetti: ''İlk yarı soyunma odasına mağlup girmediğimiz için mutluyuz. Fakat ikinci yarı hak ettiğimiz golü bulduk. İyi yoldayız. Bu şekilde mütevazı çalışmaya devam edersek, daha iyi yerlere geliriz. Lige Beşiktaş ve Bursaspor gibi zorlu takımlarla oynayarak başladık ve şu anda 4 puanımız var. Fakat şu anda hiçbir şey kazandık diyemem. Yolumuz daha çok uzun.''

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz