Carvalhal: İkinci golü ararken gol yedik !

Teknik direktörümüz Carlos Carvalhal, Karabükspor maçı sonrası yaptığı değerlendirmede, “İkinci golü ararken rakip kontratakla öne geçti. Bu bizim için ağır oldu” dedi.

 Kardemir Karabükspor karşılaşması sonrası düzenlenen basın toplantısında maçı değerlendiren teknik direktörümüz Carlos Carvalhal, kazanmak için geldiklerini ancak bunu başaramadıklarını söyledi. Maça hızlı başladıklarını ve golü erken bulduklarını ifade eden Carvalhal, şöyle devam etti: ''Rakip penaltı pozisyonuna kadar pozisyon bulamadı. Penaltı gölünden sonra ileri çıkmaya başladı. İkinci golü arayan bir takım gol yerse çevirmek zor oluyor. Bir kontratak golüyle rakip öne geçti. Daha sonra risk aldık. Rakibimiz hızlı oyuncularını oyuna aldı ve tehlike yaratmaya başladı. Beklentimiz galip gelmekti, mücadelemiz de bu yönde oldu. Fakat öyle anlar vardı ki oyunun dengesi değişti. Bizim için yediğimiz ikinci gol ağır oldu.'' 

Basın toplantısına katılan futbolcumuz Tevfik de maça iyi başladıklarını, 3 puan almaya geldiklerini, ellerinden geleni yaptıklarını ancak başaramadıklarını söyledi. 
Tom ise kendileri için çok önemli olan bir maçı kaybettiklerini, bundan sonra birlikte hareket etmek gerektiğini ifade etti. 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz