Carvalhal, “Galibiyeti hak ettik”

Süper Lig'in yeni temsilcisi Akhisar Belediyespor'u farklı mağlup eden takımımızın teknik direktörü Carlos Carvalhal, “Çok iyi bir oyun ortaya koyarak hak ettiğimiz bir galibiyet aldık. Oyuncularımı kutluyorum” dedi .

 Müsabakanın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan teknik direktörümüz Carlos Carvalhal sahada çok iyi mücadele ederek haklı bir galibiyet alan oyuncularını kutladığını belirtti. Rakiplerinin ligin yeni takımı olmasına rağmen geride kalan 3 haftada başarılı bir grafik çizdiğine dikkat çeken Carvalhal, 'Rakibimiz seyircisinin de desteğiyle maça istekli başladı. Ancak ilk 15 dakikadan sonra oyunun hakimiyetini tamamen elimize aldık ve sonucunda da farklı kazanmasını bildik. Oyuncularımın istekli ve arzulu olması beni ayrıca galibiyet kadar mutlu etti.   Onlara teşekkür ediyorum. Bundan sonra da bu şekilde mücadele ederek hedefimize ulaşmak istiyoruz' dedi.

Takımımızın faklı galibiyetine yaptığı iki asistle katkı sağlayan oyuncumuz Ömer Can Sokullu ise, 'Rakibimizi ciddiye alarak iyi bir oyun ortaya koyduk ve sonucunda da farklı galip gelmesini bildik. Ufak bir katkı sağlayabildiysem ne mutlu bana. Tüm takım arkadaşlarımı kutluyorum' dedi.

Şık bir vuruşla takımımızın ilk golünü atan Samuel Holmen de 'Oyunun ilk 15 dakikası rakibimiz etkili oldu anca onlara bu dönemde gol şansı tanımadık. Daha sonra kontrol tamamen bizdeydik. İstekli ve arzulu bir futbol ortaya koyarak haklı bir galibiyet aldık' diye konuştu. 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz