Çanakkale Ruhu Milli Bilinç Gecesi yapıldı

Çanakkale Zaferi'nin 100. Yılı münasebetiyle kulübümüz Cebeci Spor Salonu'nda düzenlenen “Milli Bilinç” Gecesi Tarihçi Yazar Talha Uğurluel'in görsel materyaller eşliğinde anlatımıyla gerçekleştirildi.

 Kulübümüz Cebeci Spor Kompleksi'nde Talha Uğurluel'in anlatımıyla gerçekleştirilen 'Milli Bilinç' Seminerine AK Parti İstanbul Milletvekili Harun Karaca,Sultangazi Kaymakamı Ali Uslanmaz, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü  Başkanımız Ahmet Hamdi Çamlı, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Demir ile İl Emniyet Müdür Yardımcısı Haydar Karsavuranoğlu da katıldı.

İsmail Kaya'nın Kur'an-ı Kerim Tilavetiyle başlayan gece daha sonra Mehter Gösterisiyle devam etti. Ardından Kulüp Başkanımız Ahmet Hamdi Çamlı ve Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay Çanakkale Ruhu – ' Milli Bilinç' gecesinin önemini belirtir kısa bir konuşma yaptı. Son olarak sahneye çıkanTarihçi Yazar Talha Uğurluel gösel materyaller kullanarak Çanakkale Zaferi'ni ve yaşanan kahramanlık öykülerini anlattı.

Gece Uğurluel'in Seminerin ardından okuyucularına kitap imzalamasıyla son buldu.

 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz