Çanakkale Maçi Çetin Sarigül`ün..

Ikinci Lig A Kategorisi`nde Play-off mücadelesi veren Turuncu-lacivertil ekibimiz Pazar günü deplasmanda karsilasacagi Çanakkale Dardanelspor engelini kayipsiz geçerek bu iddiasini sürdürmeyi hedefliyor.

Çanakkale 18 Mart Stadı`nda Pazar günü saat 13.30`da başlayacak müsabakayı İzmir Bölgesi Süper Lig hakemlerinden Çetin Sarıgül yönetecek. Sarıgül`ün yardımcılıklarını Serkan Akarca ve Arkın Akgül yapacak. Müsabakanın 4. hakemi ise Ali Şalk. Ligde kolay maç olmadığını vurgulayan teknik direktörümüz Hüsnü Özkara Play-off iddiasını sonuna kadar kovalayacaklarını belirterek, "Rakibimizin lig sonuncusu olması kimseyi yanıltmasın. Çok kaliteli ve yetenekli bir kadroya sahipler. Şu puan cetvelindeki yerleri pek gerçekçi sayılmaz. Bizim açımızdan çok zorlu ve önemli bir deplasman maçı olacak. Bu maçı kazanarak play-off hedefimizden kopmamak istiyoruz." diye konuştu.
Cuma sabahı maç için Çanakkale`ye hareket eden Turuncu-Lacivertli ekibimizde sakat olan İbrahim ve Hüseyin`in yanı sıra kart cezalıları Fikret ve Murat Uluç yer almadı.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz