Cafer Can ve Gökhan Belediye`de?

Türkiye Ikinci Futbol Ligi A Kategorisi`nde sampiyonluk parolasiyla transfer ve kamp çalismalarini sürdüren Istanbul Büyüksehir Belediyespor Galatasaray`in genç yetenekleri Cafer Can Aksu`yu kiralik olarak, Gökhan Süzen`i de bonservisiyle renklerine katti

Transfer çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürdüklerini belirten Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, "Daha önce kadromuza kattığımız tecrübeli isimlerin yanına hocamızın U 17 Milli takımından talebeleri olan Galatasaray`ın genç yeteneklerini Cafer Can ve Gökhan`ı katmanın mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.
Yaklaşık 10 günlük Kızılcahamam kampının da başarıyla geçtiğini kaydeden Dizar, "Yeni transferlerin takıma uyumu ve kondisyon depolama açısından gayet başarılı bir kamp dönemi geçiriyoruz. Burada yaptığımız ve 2-0 kazandığımız Tarsus İdmanyurdu maçı da eksiklerimizi görme açısından iyi bir hazırlık müsabakası oldu. İlk etap kampını 14 Haziran`da tamamlayarak İstanbul`a döneceğiz ve 18`inde de Kapadokya Turnuvası için Isparta`ya gideceğiz" diyerek sözlerini tamamladı.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz