Buz Pateni sezona hazır!.

Estonya kampıyla başladığı yeni sezon hazırlıklarını Erzurum ve İstanbul Kamplarıyla sürdüren Buz Pateni Branşımızın Şube Sorumlusu Aziz Enes Yılmaz, “Çocuklarımızın gelişimlerini sağlamak amacı ile en verimli olan yaz dönemi kampını geçirdik. Sezona hazırız.” dedi.

 Buz Pateni'nde yeni sezon hazırlıklarını yurt içi ve yurt dışı kamplarıyla sürdüren İstanbul Büyükşehir Belediyesporumuzun Şube Sorumlusu Aziz Enes Yılmaz takımlarımızın kamp çalışmalarını değerlendirdi.  Yılmaz, 'Çocuklarımızın gelişimlerini sağlamak amacı ile en verimli olan yaz dönemini bu yıl kendi bünyemizde yapmış olduğumuz ve katıldığımız uluslararası kamplarla sağlamaya çalıştık. 21 günlük Estonya, 15 günlük Erzurum ve 30 günlük İstanbul kamplarıyla sezonu daha hazır bir şekilde karşılayacağız.' dedi.

Kamp programının üçüncü ayağı olan İstanbul kampının gayet verimli geçtiğine dikkat çeken Yılmaz, 'Bulgaristan'dan gelen misafirlerimiz yabancı antrenörler Andrey Lutay ve Sergey Rozanov ile yapılan kampta 4 adet sporcusuyla katılan antrenörler ile kulübümüz sporcuları beraber eğitim görmüşlerdir. Jump antrenörü Andrey Lutay ve Koreografi antrenörü Sergey Rozanov sporcularımızın gelişimine önemli katkı sağlamakta. Kendi bünyemizde bulunan antrenörlerimiz Amil ve Nelly Akbulut, Beril Bektaş ve Uğur Çetin'in de katkılarıyla tüm çocuklarımız büyük bir özveriyle çalışmaktadır. Yeni koreografiler, kostümler, müzikler ve bu yaz kampının gelişim üzerindeki etkisi ile sporcularımız artık sezona tamamen hazır.' diye konuştu.

Yılmaz sözlerini şöyle tamamladı: 'Aramızda misafir olarak bulunan yabancı antrenörler Andrey Lutay ve Sergey Rozanov çocuklarımızı çok beğendiklerini, yeterli ve devam eden çalışmalarla ile birlikte Dünya standartlarındaki arenalarda rahatlıkla ülkemizi temsil edebileceklerini belirttiler.' 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz