Buz Hokeyinde Minik ve Yıldızlarımız Türkiye 3.?sü..

İstanbul'da düzenlenen Minik ve Yıldızlar Buz Hokeyi Türkiye Şampiyonası'nda B Kategorisi'nde mücadele eden takımlarımız her iki kategoride de Türkiye 3.'sü olmayı başardı ve kürsüde kendine yer buldu.

Silivrikapı Buz Pisti'nde yapılan Türkiye Şampiyonası'nda Minik ve Yıldız B Kategorisi'nde mücadele veren her iki Buz Hokeyi takımımızda başarılı bir performans ortaya koyarak Türkiye 3.'sü oldu ve kupayı müzesine götürdü. 
Yıldız B Kategorisi'nde grup maçlarında Pars'ı 7-2, Genç Anakaralılar'ı ise 12-1 yenerek yarı finale yükselen Yıldız B Buz Hokeyi takımımız yarı finalde Narmanspor'a 5-2 yenilerek 3.'lük maçı oynamaya hak kazandı. Bu turda da Pars Spor Kulübü'nü 6-4 yenerek Türkiye 3.'sü oldu. Takımımızda mücadele eden Ziya Efe Güçlü de en iyi defans oyuncusu seçildi. 
Minik B Buz Hokeyi takımımız ise Ankara Üniveristesi'ni 17-5, İzmir Gençlik Spor'u 8-4, Pars Spor'u 9-3, Flash Spor'u 11-4, Genç Ankaralılar'ı 9-4, Zeytinburnu Spor'u 10-5, Kocaelispor'u da 13-2 mağlup edip, Buz Korsanları'na 7-5, Ufuk Koleji'ne ise 5-4 yenilerek Türkiye 3.'sü oldu ve kupaya uzandı.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz