Büyükşehir Serhat ve Barbosa`yı da bitirdi!

Turkcell Süper Ligde 2008-2009 sezonuna iddialı hazırlanan İstanbul Büyükşehir Belediyesporumuz Okan Buruk ve Kerim Zengin` den sonra Serhat Gülpınar ve Marcos Barbosa ile de resmi sözleşme imzaladı.

Kulübün Langa Tesisleri`nde düzenlenen ve Kulüp Başkanımız Göksel Gümüşdağ ile Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar`ın da hazır bulunduğu törende Serhat Gülpınar 3, Marcos Roberto Silva Barbosa ise kendisine 2 yıllığına turuncu-lacivertli renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.
Yapılan transferlerle daha güçlü hale geldiklerini belirten Kulüp Başkanımız Göksel Gümüşdağ, "Okan ve Kerim`den sonra Denizlispor`dan Serhat ve Çaykur Rizespor`dan Barbosa`yı da kadromuza katarak daha güçlü hale geldik. Hocamızın raporu doğrultusunda nokta transferler yapıyoruz. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da adından söz ettirecek ve hedefi olan bir takım olacağız" dedi.
Profesyonel Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar ise 7 Temmuz`da başlayacak olan kampa kadar transferleri bitirmek için çaba sarfettiklerini bunu da büyük ölçüde bitirdiklerini belirterek, "Yapılan transferlerle gücümüze güç kattık. Kendini kanıtlamış ve tecrübeli isimleri kadromuza alarak mevcut kadroyla homojen bir yapıya kavuştuk. Bu da başarıyı getirecektir" diye konuştu.
Yeni transferler Serhat ve Barbosa ise İstanbul Büyükşehir Forması altında mücadele edecek olmaktan mutlu olduklarını ve ellerinden gelenin en iyisin yapıp kulübü hedeflenen noktaya götürmek için çalışacaklarını belirttiler.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz