Büyükşehir, Nedim Özbey'le devam dedi..

Türkiye Voleybol 1. Ligi'nde mücadele veren İstanbul Büyükşehir Belediyespor, 2013-2014 sezonunda Baş antrenör Nedim Özbey ile yollarına devam edecek. Deneyimli teknik adam kendisini 1 yıllığına turuncu-lacivertli renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.

 Kulüp binasında düzenlenen ve Kulüp Başkanımız Ahmet Hamdi Çamlı, Voleybol Şube Sorumlumuz Orhan Erdemir ve Başkan Vekilimiz Hasan Morgil'in de katıldığı imza töreninde Baş Antrenör Nedim Özbey ve yardımcı antrenör Hakan Özkan kendilerini 1 yıllığına turuncu-lacivertli renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.

İmza töreninde konuşan kulüp başkanımız Ahmet Hamdi Çamlı, 'Camiamıza uzun yıllar hizmet veren hocamız Nedim Özbey ile yeniden anlaştığımız için mutluyuz. İnşallah genç ve dinamik bir kadroyla hedefe yürüyeceğiz' dedi.

1 yıllık sözleşmeye imza atan Nedim Özbey ise, '1972 yılında ilk lisansımın çıktığı kulübüm İETT voleybol takımının değişen ismi İBB spor kulübünde 26. sözleşmeye imza atmaktan kıvanç duyuyorum. Gelecek nesillere daha iyi bir yapı sunacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın, yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Tüm İBB camiasına hayırlı olsun' diye konuştu.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz