Büyükşehir Marcin Kus`u Kadrosuna Kattı..

Turkcell Süper Ligde 2008-2009 Sezonuna iddialı hazırlanan turuncu-lacivertli ekibimiz Polonyalı Marcin Kus ile 3 yıllık resmi sözleşme imzaladı.

Kulübün Langa Tesisleri`nde düzenlenen ve Kulüp Başkanımız Göksel Gümüşdağ, Başkan Vekilimiz Harun Karaca ile Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar`ın da hazır bulunduğu törende Marcin Kus kendisini 3 yıllığına turuncu-lacivertli renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.
Yapılan transferlerle daha güçlü hale geldiklerini belirten Kulüp Başkanımız Göksel Gümüşdağ, "Hocamızın raporu doğrultusunda nokta transferlerimize bir yenisini daha ekledik. Polonya milli takımının da formasını giyen Marcin Kus`u kadromuza katarak defans hattımızı iyice güçlendirdik." dedi.
Profesyonel Futbol Sorumlumuz Kamil Dizar ise, "1981 doğumlu olan Marcin Kus 7 kez Polonya A Milli takım formasını giymiş olup sağ bek ve stoper olarak görev yapmakta. Kendisini kanıtlamıs bir ismi kadromuza katmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ayrıca kamp çalışmalarımız da gayet verimli geçiyor. Lige transferlerini tamamlamış hazır bir ekip olarak başlayacağız" diye konuştu.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz