Büyükşehir Madalyaları Topladı?

İstanbul`da yapılan Uluslar arası Açık Karate Turnuvası`nda mücadele eden sporcularımız 3 altın, 4 gümüş ve 2 bronz olmak üzere toplam 9 madalya ile şampiyonayı başarıl bir şekilde tamamladı.

Haldun Alagaş Spor Salonu`nda yapılan ve toplam 20 ülkeden 400 sporcunun katılımıyla yapılan Uluslar arası Açı Karate Turnuvası`nda kulübümüz sporcuları başarılı bir performans ortaya koydu. Büyükler Kumite Kategorisi`nde mücadele eden sporcularımızdan + 80 kiloda Yaser Şahintekin ve 60 kiloda mücadele veren Vildan Doğan ile Kata Kategorisinde mücadele eden Turgay Yeşilyurt 1. olarak altın madalyanın sahibi oldular.
Ümit Erkekler Kumite Kategorisi`nde 75 kiloda Hakan Yerebakan ve 60 kiloda mücadele veren Aykut Kaya, Ümit Bayan Kumite`de 57 kiloda mindere çıkan Feyza Can ile Kata Kategorisi`nde mücadele eden Metin Sofuoğlu ise 2. olarak gümüş madalyanın sahibi oldular.
Büyükler Kumite Kategorisi`nde 65 kiloda Yücel Gündoğdu ve 70 kiloda mücadele eden Murat Salih Kurnaz ise 3. olarak bronz madalya kazanan sporcularımız oldular.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz