Büyüksehir`in Zirve Keyfi?

Türk Telekom Lig A`da Süper Lig mücadelesi veren Istanbul Büyüksehir Belediyespor`da Elazigspor`u deplasmanda maglup ederek yeniden liderlik koltuguna oturmanin keyfi yasaniyor.

Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, zorlu Elazığ deplasmanından 3 puanla dönüp zirveyi yeniden ele geçirdikleri için haklı bir sevinç yaşadıklarını söyledi.
Ligde üst sıraları hedefleyen Elazığspor karşısında kontrollü bir futbol ortaya koyarak galibiyeti hak ettiğimizi belirten Dizar, "Bu çalışmanın ve ekip olmanın bir ürünü. Başta başkanımız, yönetim kurulumuz, teknik heyetimiz ve futbolcularımız hedefe kilitlendik. Sezon sonuna kadar bu başarımızı devam ettirip, hedefimiz olan Süper Lig`e yükselmek için var gücümüzle çalışacağız" diye konuştu.
Dizar ayrıca artık Elazığspor maçının geride kaldığını şimdi kendilerini hafta sonu konuk edecekleri Kasımpaşa maçına hazırladıkları kaydederek, "Bu zirve mücadelesi veren iki takım açısından da zorlu bir maç olacak. Futbolseverler İstanbul derbisinde keyifli bir maç izleyecek" diyerek sözlerini tamamladı.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz